Hlavní strana www.borka.cz

Jaroslav Vysoký sen., fotogalerie

Obrázek pict9227.jpg se zobrazí ve větším rozlišeníFotogalerie je trošku silné slovo. Nicméně kdyby mi někdy někdo řekl, že si budu něco takového sám a dobrovolně vytvářet, tak bych se mu asi ještě nedávno vysmál. Ale když exhibice, tak exhibice. Ta první fotka, fotil mě můj starší syn Jaroslav v kiosku u Lužnice, je pro mě poměrně typická. Jsem na ní totiž s pivem a čokoládou. To je kombinace, kterou mám rád. Jsem zde tedy zachycen ve stavu velké pohody.

Obrázek pict8580.jpg se zobrazí ve větším rozlišeníNa dalším snímku se naopak nacházím ve stavu totální nepohody. Po oslavě Svátku práce 1.5.2003 v Černém potoce v Jizerských horách mě chytla záda. Ústřel, houser, hexenšus, či jak se tomu všelijak říká. Pepa Klečka, který mě tady fotil, z toho měl náramnou prču. On teda nakonec "naštěstí" taky nepřišel zkrátka, protože zatímco já jsem posléze šel střídavě v předklonu a po čtyřech, tak Pepa musel nést dva batohy. Místo spaní pod širákem, jsme nakonec spali v hotelovém pokoji v Hejnicích a z postele čučeli na televizi. Škoda, protože v těch Jizerkách tehdy bylo fakt hezky a na ranní focení z Jizery jsem se těšil. Ale o dva dny později už bylo vše zažehnáno a opět jsme byli on the road. Teda vlastně under the blue sky, nebo tak nějak. Ale do Bobřího potoka jsem už radši nelezl.

Obrázek pict9433.jpg se zobrazí ve větším rozlišeníOn Pepa je vůbec šikovný a hlavně pohotový fotograf. Na dalším obrázku je vidět, jak se mě opět pokouší dokumentovat v nepříliš lichotivé situaci. Tentokráte svým novým velice sympatickým foťáčkem Canon A70. Nakonec se mu to podařilo dost dobře, ale výsledek radši prezentovat nebudu. Mimochodem snímek je svědectvím přechodu ze stavu pohody do stavu ještě větší pohody, který bohužel někdy někdy náhle přejde do stavu jisté nepohody. Že by ten tolik diskutovaný přerod kvantity v kvalitu?

Hlavní strana www.borka.cz