Hlavní strana www.borka.cz

ing. Ladislav Bubniak

Obrázek 060125_3198.jpg se zobrazí ve větším rozlišeníTenhleten seriózně vyhlížející pán je ing. Ladislav Bubniak. On tedy nejenom seriózně vyhlíží, on seriózní opravdu je. Zabývá se seriózními věcmi, své služby poskytuje svým vesměs seriózním klientům, jeho práce je prověřována seriózními státními úředníky. Jelikož tento server není veřejnoprávní, mohu si dovolit i odkaz na jeho seriózní webové stránky: www.bubniak.cz
Takže máte-li nějaký seriózní (možná i neseriózní) daňový problém a chcete-li ho seriózně řešit, víte, kam se máte obrátit.

Oko znalce není vůl, oko znalce vidí. Co že vidí? Vidí, že ten seriózní pán není suchar. Nemůže to být suchar. Má jiskru v oku. Může to být, a určitě je, vzdělaný seriózní odborník, nesmlouvavý obchodní partner, obávaný konkurent, ale suchar? To rozhodně ne!

Bodejť by to byl suchar, když je to můj starý kamarád Láďa Bubniak. Dobrý mariášník, fajn kamarád, který nezkazí žádnou srandu, a chytrý kluk. Smůla je, že jsem ho strašně, ale opravdu strašně dlouho neviděl. Je to hrůza, když tu dobu už člověk odhaduje s přesností na desítky let. Dvacet? Třicet? Že má dceru Kačku, to si vybavuju přesně, bydleli jsem spolu s ní na manželské koleji v Praze. (Provdala se prý do Kanady a žije teď v Montrealu. Teoreticky to mozek bere, ale dát tomu reálné obrysy neumí.) Že má taky synka Láďu, s tím už mám problém. V první chvíli na něj úplně zapomínám, pak si jeho existenci uvědomuji, ale jsem přesvědčen, že jsem ho v životě neviděl, ale pak si nejsem jist ničím. Na jeho věk se radši ani neptám. Že je Láďa rozvedený, to vím, že má se svojí stávající partnerkou dceru, to mi možná už někdo někdy říkal, ale průzkumníci se s touto informací nevracejí. To že je jí už dvanáct let, to je další pecka.

Obrázek 060125_3199.jpg se zobrazí ve větším rozlišeníAle no nic. Čas prostě peláší a člověk vzpomíná na ty starší, dospělé a moudré. Vzpomíná, jak je nechápal, když říkali, že nechápou, jak to rychle uteklo. A najednou sám vidí, jak stárnou jeho kamarádi i on sám, a dospělý je z nich jen málokdo... Nevím, jestli je zrovna Láďa jedním z těch dospělých, či nikoliv, ale hlavně že mu ty jeho oči svítí a, jak je vidět na tomhle obrázku, jiskřičky mu z nich jenom srší. Už pomalu začínám vyhledávat staré dlouho neviděné kamarády v obavě, abych je taky ještě někdy viděl, takže jsem moc rád, že se Láďa ozval a našel si chviličku a přjel se za mnou podívat do Mšena. Bylo to setkání jenom kratičké, protože jsem musel zase chvátat za svým momentálním životním prodlužovákem novopečenou dcerunkou Johankou. V každém případě by bylo nezodpovědné spoléhat na to, že bychom se mohli vidět zase až po tak dlouhé pauze. Tak jsme si slíbili, že nejpozději až slezou sněhy, povolí mrazy a bude se dát vydržet u ohýnku, sejdeme se spolu zas. Naštěstí mám kolem sebe i další kamarády, kteří jsou i Láďovými kamarády, a tak věřím, že se to brzy podaří. Láďova výmluva na nefungující mail už určitě příště neobstojí.


zobrazit podadresářeLáďa Bubniak

|-zpět na ... zpět na: pele-mele
Obrázek 060125_3196.jpg se zobrazí ve větším rozlišení
Obrázek 060125_3198.jpg se zobrazí ve větším rozlišení
Obrázek 060125_3199.jpg se zobrazí ve větším rozlišení

Hlavní strana www.borka.cz


Valid HTML 4.01!